12 Nisan 2013 Cuma

Şike yapmayan 1 tane takım yok!Trabzonlu Milletvekili Oktay Saral'dan gündemi sarsacak çarpıcı açıklamalar geldi.
Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Oktay Saral, TDF Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Komisyonu'nun ziyareti sırasında , çok konuşulacak açıklamalar yaptı.
İşte o çok konuşulacak açıklamalar;

TRABZONSPOR’U KUTSADIK
"Trabzon şehri Trabzonspor’dan dolayı geri kaldı. Kayseri’yi de Antep’i de izliyorum. Öyle garip şeyler yaşanıyor ki. Hiçbir ilin plakası kutsanmamışken biz 61’i kutsadık. Bordo-Maviyi kutsadık. Başka renk görmüyoruz. Bu futbol."
TRABZONSPOR GİZLİ SİRKE DÖNÜŞTÜ
"Twitter’da selam veriyorum kupayı ne zaman vereceksin diyorlar. Çanakkale ruhuyla ilgili twit atıyorum sen önce kaybettiğin Trabzonspor ruhunu bul diyorlar. Yemediğim küfür kalmadı. Hiçbir makuliyet ölçüsü yok. Ben milli görüşten geldim. Allaha hamdolsun. O görüşü taşıyan bir iki arkadaşım bana öyle mesaj attı ki dedim ki bunlar dinden çıkmış. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki gizli şirkin olduğu va bir çok namazında niyazında insan gizli şirke yenik düştü. İşte Trabzon’da, Trabzonspor bir ikona dönüştü 61 bir ikona dönüştü."
TRABZONSPOR DA ŞİKE YAPTI
 Ben kulüp başkanlığı da yaptım. Şike yaptık biz. Şike yapmayan bir tane takım yok. Trabzonspor da bunun içerisinde. Hatır şikesi deyin, bilmem ne deyin. herkes yaptı.  Biri 10 yıl önce biri 15 yıl önce kurulduğu tarihinden bize bakın bize bir Diyarbakır geçen yıl küme düşüyordu. Geldi bana adamlar. Ben de bölge hassasiyet var. Falan filan var. Herkes işin zevkinde…"
Trabzon’da Trabzon’u her alanda geliştirmemiz gerekirken Trabzon Trabzonspor’a 61’e mahkum oldu, kabuğunu kırıp da bir Antep olamadı." KAYNAK: HABERCUK 
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger