18 Ekim 2013 Cuma

Stat mı genelev mi belli değil. Bu kaçıncı? Vergi Kaçakçısı Fuhuş Yuvası Galatasaray !!!

Arena'da 

Sarı-Kırmızılı kulübün iki çalışanı Arena Stadı'nın kuzey tribünü otoparkında ilişkiye girerken yakalandı... Ortalık karıştı... Son seçim öncesi gelişen skandal Aysal'ın isteğiyle örtbas edildi. Olay camiada duyulunca iki çalışanın işine aylar sonra son verildi...
Galatasaray'da skandalların ardı ardası kesilmiyor... Sarı- Kırmızılı camiada ortaya çıkan son olay ise dudak uçuklatacak cinsten... İddiaya göre Galatasaray kulübünün iki çalışanı Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena Stadı'nın otoparkında cinsel ilişkiye girdi. "Kuzey tribünü P2 otoparkında" akşam karanlığında yükselen sesler üzerine otoparkta bulunan güvenlik görevlileri cinsel ilişkiye giren çifti bir arabanın içinde bastı. 

GÜVENLİKÇİLERE "KONUŞMAYIN" UYARISIOtopark güvenliği bu skandalı rapor ederek yönetimi olaydan haberdar etti. Son kongre öncesi yaşanan olay Aysal tarafından örtbas edilirken, güvenlik görevlileri "Olay hakkında kesinlikle konuşmamaları" konusunda uyarıldı. Ancak olay daha sonra kulüp içinde dilden dile dolaşmaya başladı. O dönem görev yapan bazı yöneticilerin de skandalı öğrendikleri ortaya çıktı. 

KURUMSALLAŞMA DERKEN SIKINTI ÇIKTI!Olayı duyan kulüp üyeleri de bir önceki yönetim kurulundaki üyelere mektup ve mail yazarak bu rezaletten duydukları rahatsızlığı dile getirdiler. Kongre süreci sırasında yaşanan olay "Kurumsallaşma!" adımları atan Ünal Aysal'ı zor durumda bıraktı. Kongre sırasında iki personelin görevlerine devam ettikleri ve olayın sıcaklığını kaybettikten sonra işten çıkartıldıkları öğrenildi. 

ESKİ YÖNETİCİ DE YAŞANAN OLAYI DOĞRULADITAKVİM, olayı öğrendikten sonra bir önceki yönetimde görev yapan isimlerle temasa geçti. İsminin açıklanmasını istemeyen eski bir yönetici olayı doğrularken, "Ben şimdi bir şey söylersem yanlış olur. O dönem öyle bir olay yaşandı. Ancak Başkan konuyu örtbas etti. Ben fırsatçı gibi ortaya çıkıp bir şey söyleyemem" dedi. 

AYSAL 'G.SARAY SEKSİ KULÜP' DEMİŞTİGalatasaray Başkanı Ünal Aysal, katıldığı bir televizyon programında "Galatasaray seksi bir kulüp" demiş ve bu söz o dönem, Sarı-Kırmızılı camiada büyük tepkilere yol açmıştı... 

TUNÇ ÖZGEN


http://www.takvim.com.tr/Spor/2013/10/18/arenada-seks-skandali
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger