12 Nisan 2012 Perşembe

Onun bunun çocukları aynen bu pankartı iade ediyoruz.


Derbide Fenerbahçelileri kızdıran tezahürat

G.Saray, F.Bahçe'yi baştan sona üstün geçen maçta 12 sayı farkla yendiği maçın son bölümlerinde yine istenmeyen olaylar yaşandı.

12:26 | 12 Nisan 2012
Beko Basketbol Ligi lideri G.Saray MP ezeli rakibi F.Bahçe'yi muhteşem bir oyun ile 84-72 yenerek zirvedeki yerini korudu.
Son hücumu kullanmayan F.Bahçeli basketbolcular topu bıraktı ve rakiplerini tek tek kutladı. Ancak tribünlerde sahadakinden çok uzak bir görüntü vardı.
FİZİKİ MÜDAHALE YOK,TÜKÜRÜK VAR!
G.Saraylılar, bitime 2 dakika kala, 'Şikeci Fener' ve 'Tarlaları sürsene' diye tezahürat yaparken, tribünde küfürlü bir pankart açıldı. Polis hemen pankartı kaldırttı.
Ali Koç ile yönetici Semih Özsoy, protokolden ayrılırken tribündeki fanatikler Koç'a 'Şikeci Fener' tezahüratının eşliğinde 'para' gösterdi. Giriş kapısı önünde G.Saraylı bir holiganKoç'a bir tükürük savurdu, tükürük Koç'un ceketine geldi. O esnada arbede çıktı ama emniyet duruma el koydu...

Ali Koç’a çirkin saldırı

07:14 | 12 Nisan 2012
Ali Koç’a çirkin saldırı
F.Bahçe Ülker-G.Saray Medical Park derbisini Galatasaray Asbaşkanı Ali Dürüst ile birlikte izleyen Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’a maçtan sonra çirkin bir sözlü taciz yapıldı
.Bu durumu gören güvenlik güçleri Ali Koç’u çembere alarak, bulunduğu tribünden güvenli bir şekilde dışarı çıkardı.

Ali Koç'a büyük terbiyesizlik!
F.Bahçe Ülker-G.Saray Medical Park derbisini Galatasaray Asbaşkanı Ali Dürüst ile birlikte izleyen Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’a maçtan sonra çirkin bir saldırı yapıldı.
Beko Basketbol Ligi lideri G.Saray MP ezeli rakibi F.Bahçe'yi muhteşem bir oyun ile 84-72 yenerek zirvedeki yerini korudu. Son hücumu kullanmayan F.Bahçeli basketbolcular topu bıraktı ve rakiplerini tek tek kutladı. Ancak tribünlerde sahadakinden çok uzak bir görüntü vardı.

FİZİKİ MÜDAHALE YOK, TÜKÜRÜK VAR!
Akşam gazetesinin haberine göre; Galatasaraylılar, bitime 2 dakika kala, 'Şikeci Fener' ve 'Tarlaları sürsene' diye tezahürat yaparken, tribüne 'Ne kadar Fenerli varsa anasını s....m' yazılı pankart açıldı. Polis hemen pankartı kaldırttı.


Ali Koç ile yönetici Semih Özsoy, protokolden ayrılırken tribündeki fanatikler Koç'a 'Şikeci Fener' tezahüratının eşliğinde 'para' gösterdi. Giriş kapısı önünde G.Saraylı bir holigan Koç'a tükürük savurdu, tükürük Koç'un ceketine geldi. O esnada arbede çıktı ama emniyet duruma el koydu.

 
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger