31 Ocak 2013 Perşembe

Bursa - gs maçı öncesi Sedar Aziz'e teklif.Bir kez daha aynı ahlaksızlığı yaptılar.


Bu hafta yani 20.Hafta (02.Şubat.2013) Bursaspor - G.Saray maçı var ve bir kez daha pek çok örneğini  şurada sergilemiştik ; 

İşte Ahlaksız Transferlerin Şampiyonu (!) G.Saray'ın Ayarttığı Futbolcuların Listesi.

http://golsmacservis.blogspot.com/2012/07/iste-ahlaksz-transferlerin-sampiyonu.html

 Alışmış kudurmuştan beterdir derler,G.Saray bir kez daha bunu ispatladı ve son örneği sergiledi ; 

Son Aslan Serdar

Galatasaray, Bursaspor'un 22 yaşındaki stoperi Serdar Aziz'in de işini bitirdi. Genç savunmacı dün İstanbul'a gelerek nişanlısıyla birlikte ev tuttu.

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Ünal Aysal, Wesley Sneijder ve Didier Drobga transferlerinin ardından artık genç isimlere yöneleceklerini duyurmuştu. Bu doğrultuda anlaşma sağlanan ilk isim Bursaspor’dan Serdar Aziz oldu. FANATİK’in edindiği bilgiye göre, 22 yaşındaki futbolcu dün İstanbul’a gelerek nişanlısı ve kayınpederiyle birlikte ev tuttu. Topkapı Cevizlibağ’daki lüks konutların bulunduğu Beyaz Residence’daki evi 5 aylığına kiralayan genç savunmacı, ev sahibi ile yaptığı görüşmede, “Sözleşmem 4.5 yıllık olacak. Eğer bu dönem için ev ihtiyacımızı karşılarsa, kontratı 4 yıl daha uzatabiliriz” dedi. 

Terim çok istedi

Aslan’ın hocası Fatih Terim, bu transferi uzun süredir istiyordu. Tecrübeli teknik adam, Serdar Aziz’den hem stoper hem de sağ bek olarak yararlanmayı düşünüyor. 

***

Mini Yorum

Çabuk ve gözü kara

Serdar Aziz genç yaşta usta bir savunmacı olmayı başardı Bursaspor formasıyla. Adı her transfer döneminde İstanbul’un büyükleri için gündeme geldi. Ara transfer bitmedi ve Galatasaray ile anlaşma yaptığı konusu ayrı bir olay. Ne yapar derseniz... Bir savunmacıda bugünkü öncelik olarak aranan önemli özelliklere sahip. Bir kere çabuk ve gözü kara. Ayrıca hava toplarında başarılı, üstelik bunu zaman zaman ofansif bir artı, yani gol atarak gösteriyor. İlk yarıda Arena’da böyle bir golü vardı Galatasaray’a. Eksileri; biraz kontrolsüz ancak bunu tecrübe kazandıkça kapatacak kapasitede. Maç devamlılığı ve hırsıyla futbol kumaşı büyük takımları kaldırabilecek kalitede...

Tunç Kayacı

http://www.fanatik.com.tr/son-aslan-serdar_3_Detail_32_293905.htm
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger