24 Mart 2013 Pazar

´Galatasaray Mason yetiştiriyor´Güncelleme: 13 Mayıs 2006 


Küçük, Galatasaray Lisesi’nin bazı yöneticilerinin hedefinin Mason ve Sabatayist yetiştirme olduğunu söyledi ve ´Türkiye´yi Galatarasaray mezunları yönetiyor´ dedi.

Yahudilik ve Sabataycılıkla ilgili araştırmalarıyla tanınan Prof. Dr. Yalçın Küçük, ÖSS’yi saf dışı bırakan Galatasaray Üniversitesi’nin kontenjanının bir bölümünü, kendi yaptığı sınavla Galatasaray Lisesi öğrencileri arasından dolduruyor olmasıyla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

Küçük, Galatasaray Lisesi’nin bazı yöneticilerinin hedefinin Mason ve Sabatayist yetiştirme olduğunu söyledi. Küçük, ´Galatasaray Lisesi´ne genellikle Sabatayist ve Mason ailelerin çocukları gider. Masonluk babadan oğula geçtiği için, bu okuldan mezun olanların Mason ve Sabatayist olması ve bu doğrultuda hizmet etmesi gayet normaldir´ dedi.
TÜRKİYE’Yİ GALATASARAY MEZUNLARI YÖNETİYOR
Türkiye’yi Galatasaray Lisesi mezunlarının yönettiğini belirten Küçük, “Galatasaray Lisesi Türkiye´ye yönetici yetiştirmeye çalışan bir okuldur.. Bir dönem Türkiye´yi Mekteb-i Mülkiye yönetiyordu, şimdi Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Mason ve Sabatayistler yönetiyor” diye konuştu. 
Yalçın Küçük, Galatasaray Lisesi´nin kurucularından Ali Coşkun Kırca ile İnanç Kıraç´ın da mason olduğunu hatırlatarak ´Masonizmi, Sabatayistler yönetir. Tabiî olarak Sabatayistler ve Masonlar arasındaki ilişki de bu nedenle kaçınılmaz hale geliyor´ dedi. Küçük, Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Locası´nın eski Büyük Üstadı Kaya Paşakay’ın da Galatasaray Lisesi mezunu olduğunu hatırlattı.
GALATASARAY, ALYANS İSRAİL OKULLARI’NIN DEVAMI
Küçük, Galatasaray Lisesi’nin, Alyans İsrail Mektebi felsefesi ile kurulduğunu söyledi. Küçük şunları kaydetti: ´Alyans İsrail Okulları, Türkiye´deki İbrani asıllı çocukları yetiştirmek ve yönetime hazırlamak için kurulmuştu ve bu okullar 1925’te kapatıldı. Galatasaray Lisesi, Alyans İsrail Okulları’nın Türkiye´deki devamıdır. Alyans İsrail okulları ve Galatasaray aynı yönde eğitim veren okullardır.´
İBRANİ ASILLI OLMAYANI ORAYA OTURTMAZLAR
Sabatayizmle ilgili yazıları üzerine Radikal yazarı Ahmet İnsel’in kendisi hakkında çok ağır yazılar kaleme aldığını vurgulayan Küçük; ´(´Durdurun bu adamı´) dedi. Kim mi bu adam? Söyleyeyim, Fransa´daki ve Yahudi lobisinin hakimiyetinde bulunan Paris Üniversitesi’nden gelen bir hoca. Ahmet İnsel şimdi Galatasaray Üniversitesi’nde hocalık yapıyor. Türklerden İbrani asıllı olmayan hiç kimseyi Paris´teki üniversitelerde oturtmazlar, yerleştirmezler. Bu genel bir kanıdan öte örnekleri bolca görülen bir durumdur´ diye konuştu.
(Vakit)
http://www.haber7.com/guncel/haber/156614-galatasaray-mason-yetistiriyor
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger