3 Haziran 2012 Pazar

GALATASARAY’DA İLK BOMBA DİRK KUYT.. SON PÜRÜZLER İÇİN AYSAL ADA’YA GİTTİ..

GALATASARAY’DA İLK BOMBA DİRK KUYT.. SON PÜRÜZLER İÇİN AYSAL ADA’YA GİTTİ..
G.Saray’ın transfer stratejisi sadece lig üzerine kurulu değil. Terim, Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşamış oyuncularla Avrupa’da da başarılı olacak bir ekip hedefliyor
G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim’in Samsunspor maçından sonra ‘Kalitemizi çok daha yukarıya çekecek 1-2 oyuncu arıyoruz’ diyerek işaret ettiği isimlerden birinin Liverpool’da forma giyen Dirk Kuyt olduğu ortaya çıktı. 31 yaşındakı Hollandalı oyuncunun da İngiltere’de fazla şans bulamadığı için ayrılmaya sıcak baktığı öğrenildi. Yıldız oyuncunun transferi konusundaki görüşmeleri Başkan Yardımcısı Ali Dürüst’ün yürüttüğü belirtiliyor.
BAŞKAN ÜNAL AYSAL’IN DA SON PÜRÜZLERİ GİDERMEK İÇİN İNGİLTERE’YE GEÇTİĞİ ÖĞRENİLDİ..
STRATEJİYİ DEĞİŞTİRDİ
ÖNCELİKLE yerli oyuncuları kadrosuna katmayı hedefleyen G.Saray’ın, Olcan’ı Trabzonspor’a bıraktıktan sonra bu stratejisini değiştirdiği de öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar, bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılma ihtimalini de dikkate alarak Avrupa’da başarılı olacak bir ekip oluşturmak için çalışıyor. Terim’in de bu hedef doğrultusunda daha önce Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşamış ve takıma katkı sağlayacak isimler üzerinde durduğu ifade ediliyor.
OLUMLU KATKI YAPAR KUYT
için Teknik Direktör Fatih Terim’in, ‘G.Saray’ın oyun karakterine son derece uygun. Profesyonelliği üst düzeyde ve pes etmeyen bir yapısı var. Üst düzey enerjisiyle takımın genel performansını da olumlu katkı sağlayacağına inandığım bir isim’ şeklinde rapor verdiği de öğrenildi.
Kaynak: Akşam Gazetesi
MENAJERİ DE AÇIKLADI..
Liverpool takımında fazla süre alamayan Hollandalı golcü Dirk Kuyt, Feyenoord’a dönmeye sıcak bakmıyor.
Galatasaray’ın ısrarla istediği ünlü oyuncu Dirk Kuyt’ta olumlu gelişmeler var. Liverpool’un Hollandalı yıldızının menajeri Rob Janssen, Elf Voetbal dergisine “Dirk fazla süre alamadığı için Liverpool’dan ayrılmak istiyor. Feyenoord’a dönmeye de ilk zamanlardaki gibi çok sıcak bakmıyor” demeci verdi. Oyuncusunun bu ay içinde Liverpool’dan ayrılacağını belirten Janssen önemli bir ipucu verdi.
ALMADAN DÖNMEM
Kuyt’ın son derece profesyonel bir sporcu olduğunu belirten menajer Janssen, G.Saray’ın her geçen gün ağırlık kazandığını, takımın Türkiye’de lider olmasının kararı etkileyeceğini de ileri sürdü. Terim ısrarla istediği orta saha ve forvette görev yapan 31 yaşındaki oyuncu için başkan Ünal Aysal’ın İngiltere’ye gittiği belirtiliyor. Ünal Aysal’ın yakın çevresine, “işi bitirmeden dönmem” dediği öğrenildi.
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger