1 Şubat 2012 Çarşamba

Galatasaray'da skandal: Kadın Avukata Taciz


Kadir ÇETİNÇALI 

İSTANBUL- Galatasaray’da seçime yön verecek mahkeme kararı sırasında çok gergin ve sıcak dakikalar yaşandı. 


Mali Kongrede yönetimin idari yönden ibra edilmemesi için dava açan Kayhan Berberoğlu’nun avukatı Fatma Kezban Hatemi ile tedbirin kaldırılması için dava açan Galatasaraylılar arasında gergin anlar yaşandı. Tedbirin kaldırılması için dava açan Sinan Kalpakçıoğlu, mahkeme çıkışında Hatemi’ye "G.Saray’ı mahvetmek için çalıştınız" diyerek sözle sataşırken, Hatemi de bu sataşmalara aynı sertlikle karşılık verirken "Ben üye değilim işimi yapıyorum" dedi. Sinan Kalpakçıoğlu ise "üye olamazsınız zaten" diyerek Hatemi’yi yüklenmesini sürdürdü. Ayrıca mahkeme koridorlarında bazı G.Saray üyeleri Hatemi’ye "150 bin dolar için koca kulübü batırmaya çalıştın" diye sataştıkları gözlendi. 

Bu arada davaya müdahil olarak katılan kulüp üyesi Erol Aksoy’un da mahkeme sonrasında Kezban Hatemi’nin yardımcısı kadın avukata sarılarak "ne kadar güzelsin" diye taciz ettiği ileri sürüldü. 
Avukat Kezban Hatemi mahkemede bulunan güvenlik güçlerine "Bu adamı bırakmayın, davacıyım" diye seslendiği görüldü. Buna karşın yoğun kalabalıkta Erol Aksoy mahkemeyi terk etti.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1048125&Categ
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger