19 Mart 2012 Pazartesi

Direk yamukmuş (!) Gerzekliği

Taraftar bugün bu garip iddiayı konuşuyor

Aslan'ın derbide 90+5'te galibiyeti kaçırmasına neden olan kale direği yamuk olduğu iddia edildi. Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre; direk düz olsa belki top içeri girecek 12 yıllık fobi bitecekti

10:28 | 19 Mart 2012
Taraftar bugün bu garip iddiayı konuşuyor
GERÇEKTEN 'DiREK KORUMUŞ'
 Galatasaray'ın Fenerbahçe ile 2-2 berabere kaldığı derbi bitti ama yankıları sürüyor. Herkesin konuştuğu olay ise uzatmaların sonunda Milan Baros'un direkten dönen topu. 90+5'teki pozisyonda Selçuk'un ortasında Çek yıldızın ayak koyduğu top gol olsa, Aslan hem ezeli rakibiyle farkı 12 puana çıkaracak hem de Kadıköy'de 12 yılı bulan galibiyet hasretine son verecekti. Tüm Türkiye'nin yorumu ise, 'F.Bahçe'yi direkler korudu' oldu.

METAL YORGUNLUĞU OLABiLiR
 Fotomaç dün şok bir detayı fark etti. Baros'un topunun direkten döndüğü Fenerbahçe kalesinin üst direği yamuktu. Yukarıdaki büyük fotoğraf derbide çekildi. Resimdeki kesik çizgiyi bilgisayar çizdi. Bu çizgiye bakılınca kale direğinin ortadan eğildiği çok net. Bu demir yorgunluğundan olabilir. Ama direk düz olsa Baros'un topunun çarptıktan sonra içeri girme şansı yüksek. Kısaca; 'Eğik direk' Aslan'ı galibiyetten etmiş.
(Fotomaç)
 

ANTİBUKALEMUNSPOR Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger